Brocēnu sporta skola U-16 komanda piedalījās starptautiskā hokeja turnīrā “Riga Cup”

Mūs Brocēnu Sporta Skola U-16 komanda no 22.-24.aprīlim piedalījās starptautiskā hokeja turnīrā “Riga Cup”. Mūsu hokejisti pirmajā dienā spēkojās ar “Hockey Talents” no Austrijas, kur spēle noslēdzēs neizšķirti 2:2! Dienas otrajā un trešajā spēlē tikāmies ar Ungāriem un Rīgas komandu ” Prizma”. Šajās spēlēs tika piedzīvots zaudējums. 😤
Turnīra otrajā dienā pirmajā spēlē sāpīgs zaudējums pret HS Riga komandu. Taču nākamajās spēlēs komanda demonstrēja skaistu un baudāmu hokeju atbalstītājiem un līdzjutējiem par gadu. Izcīnīta uzvara pret Somijas vienaudžiem. 👍👏🏼👏🏼 Bet ar 1:2 piekāpāmies Igaunijas U-16 izlasei. 🤏🏻
Tālāk tikāmies ar Jelgavas komandu, kur cīnījāmies par 9.vietu. Izcīnīta uzvara un 9.vieta ar rezultātu 4:1! 👏🏼👏🏼🏒🥅
Paldies līdzjutējiem un vecākiem par atbalstu turnīra laikā. Kā arī puišiem par izturību un aizraujošajām spēlēm! 🤜🏻🤛🏻

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close