Brocēnu sporta skola svin savus 20 gadus sportā!

Vai tu zināji, ka Brocēnu sporta skolai šis gads ir ļoti īpašs?

Jo tieši šogad Brocēnu sporta skola svin savus 20 gadus sportā!

Sportā, kur Brocēnu vārds izskan gan Latvijā, gan Eiropā.

Sportā, kas saved kopā treneri ar audzēkni un kopā iet vienu ceļu- fiziska un emocionāli vesela bērna attīstība.

Mēs, Brocēnu sporta skola, svinam! Un aicinām svinēt kopā ar mums ik vienu Brocēnu sporta skolas audzēkni!

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close