Sporta skolai 20

Brocēnu sporta skolai- 20

3. jūnijā Brocēnu sporta skolas audzēkņi atzīmēja Brocēnu sporta skolas divdesmito dzimšanas dienu. 🥳
Bija izveidotas dažādas sportiskas stacijas, lai pārbaudītu audzēkņa meistaritāti. Bija krāsu orientēšanās uzdevums, kas audzēkņiem lika kārtīgi izskrieties un būt acīgiem. 🔴🟠🟡🟢🔵
Lielu prieku audzēkņiem sagādāja piepūšamās atrakcijas un lāzertags, savukārt Brocēnu sporta skolas komanda ir priecīga, ka tik kuplā un jautrā kompānijā mums izdevās nosvinēt šo apaļo jubileju!👏👏👏

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close