Brocēnu sporta skolas bijušie un esošie audzēkņi svinēja 20 gadu jubileju!

4.jūnijā Brocēnu sporta skolas bijušie un esošie audzēkņi svinēja 20 gadu jubileju!
🏒Hokejisti, kuri bija ieradušies ļoti kuplā skaitā to atzīmēja ar mini turnīru hokejā. Spēlētāji tika sadalīti trijās komandās, kur katra izspēlēja ar katru.
⚽Savukārt futbolisti izspēlēja draudzības spēli – esošie audzēkņi pret bijušajiem audzēkņiem.
Šoreiz pārāki izrādījās bijušie audzēkņi.👏
Pēc hokeja un futbola spēlēšanas visi absolventi un audzēkņi tikās kopīgā pasākumā un saņēma jubilejas medaļas🥇
Kā paši spēlētāji atzina, šis pasākums bija lielisks iemesls visiem sanākt atkal kopā un atcerēties visu piedzīvoto!

Paldies visiem kas ieradās un ar kārtīgu sportiņu nosvinēja Brocēnu sporta skolas 20. jubileju!🏆