Brocēnu sporta skolas bijušie un esošie audzēkņi svinēja 20 gadu jubileju!

4.jūnijā Brocēnu sporta skolas bijušie un esošie audzēkņi svinēja 20 gadu jubileju!
🏒Hokejisti, kuri bija ieradušies ļoti kuplā skaitā to atzīmēja ar mini turnīru hokejā. Spēlētāji tika sadalīti trijās komandās, kur katra izspēlēja ar katru.
⚽Savukārt futbolisti izspēlēja draudzības spēli – esošie audzēkņi pret bijušajiem audzēkņiem.
Šoreiz pārāki izrādījās bijušie audzēkņi.👏
Pēc hokeja un futbola spēlēšanas visi absolventi un audzēkņi tikās kopīgā pasākumā un saņēma jubilejas medaļas🥇
Kā paši spēlētāji atzina, šis pasākums bija lielisks iemesls visiem sanākt atkal kopā un atcerēties visu piedzīvoto!

Paldies visiem kas ieradās un ar kārtīgu sportiņu nosvinēja Brocēnu sporta skolas 20. jubileju!🏆

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close