Daniels Mezeckis Portugālē

Pasaules čempionāts junioriem&U23 smaiļošanā un kanoe airēšanā norisinājās Portugāles pilsētā Montemor-O-Velho no 03.-06.09.2021. Priecājamies un lepojamies, ka Latvijas godu aizstāvēja Brocēnu Sporta Skola audzēknis Daniels Mezeckis, kurš C-1 500 m distancē ierindojās 18. vietā starp pasaules labākajiem kanoistiem.
Paldies treneriem par ieguldīto darbu!

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close