Iespēja trenēties hokejā!

Varbūt tieši TU neesi izlēmis ar kādu sporta veidu nodarboties un TEV ir interese par hokeju?
Tad nebīsties un nāc pievienojies!

Aicinām uz hokeja treniņiem:

  • 2010./2011. gadā dzimušos zēnus, treneris Dinārs Daugela;
  • 2012./2013. gadā dzimušos zēnus, treneris Jānis Zīle;
  • 2014./2015. gadā dzimušos zēnus un meitenes, treneris Vladimirs Šabaševs.

Plašāka informācija un pieteikšanās zvanot:
Dinārs Daugela: 261777123
Jānis Zīle: 26623005
Vladimirs Šabaševs: 29923844

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close