Loreta WU-15 izlases treniņnometnē

No 25-27 jūnijam trīs dienu treniņnometni aizvadīja Latvijas WU-15 meiteņu izlase, kas pulcējas uz četrām treniņsesijām Baldones stadionā. Arī Brocēnu Sporta skolas audzēkne Loreta Želve tika uzaicināta uz šo nometni!
Uz treniņiem galvenais treneris Romāns Kvačovs uzaicinājis 24 futbolistes no 12 klubiem.
Regulārus treniņus izlases kandidātes kopā ar valstsvienības treneriem aizvada Latvijas sieviešu talantu programmas ietvaros, bet jūlijā kandidātēm paredzēta vēl viena treniņnometne. Augustā izlasei plānots starts Baltijas kausa izcīņā.
Turēsim īkšķus par mūsu Loretu, lai viss izdodas!
Futbols tā ir forša spēle! ⚽️

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close