LR Jaunatnes čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

15. un 16. jūlijā Cieceres ezerā norisinās LR Jaunatnes čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā.
Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu pārstāv 14 dalībnieki.
Starta protokoli pieejami Latvijas Kanoe Federācijas mājaslapā

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close