MŪSĒJIE Olympic hopes sacensībās smaiļošanā un kanoe airēšanā

No 10.-12.9.2021 Čehijas pilsētā Račiče norisinās Olympic hopes sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurās vairākus gadus pēc kārtas par čempionu kļuva mūsu skolas sportists Ansis Grišāns. Šogad Latviju pārstāvēs mūsu Brocēnu Sporta Skola audzēkne Dora Liekmane.

Vēlam sportisku veiksmi un izbaudīt starptautisko sacensību gaisotni! Turam īkšķus!

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close