Nāc un slidot sāc!

Brocēnu sporta skola un treneri aicina uz slidot apmācības/ hokeja treniņiem 2016./2017. gadā dzimušos zēnus un meitenes!

Treniņi notiek:
Otrdienās  17:40-18:40
Ceturtdienās 18:30-19:30

Tevi sagaida:

  • Pilnvērtīgi treniņi
  • Spēles- rotaļas
  • Hokeja turnīri
  • Nometnes
  • Komandas pasākumi

Plašāka informācija un pieteikšanās zvanot:
Jānis: 26623005
Dinārs: 26177123

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close