Noslēdzies “Riga Cup” hokeja turnīrs U-13 grupā

18.aprīlī noslēdzās Riga Cup hokeja turnīrs U-13 grupā. Turnīrā piedalījās 28 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Dānijas, Slovākijas, Vācijas un Zviedrijas. Brocēnu Sporta Skola U – 13 hokeja komanda visa turnīra garumā demonstrēja ļoti labu sniegumu par ko priecājās treneris, līdzjutēji un paši spēlētāji.👏🏼👏🏼👏🏼
Komanda ir ieguvusi lielisku pieredzi, pārliecību par saviem spēkiem, kā arī fantastiskas emocijas un vēlmi turpināt pilnveidoties treniņu procesā.🏋🏼‍♂️
Mūsu komanda turnīra laikā tikās ar komandām no Latvijas, Lietuvas, Ukrainas un Zviedrijas. Četrās dienās nospēlētas 9 hokeja spēles, kas prasīja visus spēkus. Par spīti nogurumam godam un smagās cīņās izcīnīta 8.vieta! 💪👏🏼🏒🏒
Paldies komandai, vecākiem un trenerim par izturību un lielisko sniegumu!😊😇

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close