Riga Hockey Cup 2022 U-13 grupai

Mūsu Brocēnu Sporta Skola U – 13 komanda turpina cīņas hokeja laukumā RIGA CUP. Sestdien mūsu komandai bija divas spēles un diena ar skaistām uzvarām.🥳💪 Tikāmies ar “Ukraine Select”, kurā izcīnīta grūta uzvara ar rezultātu 2:1. Dienas otrajā spēlē pretinieki bija no Jelgavas, kurā pretinieku pārspējām ar rezultātu 9:1. 👏👏👏
Svētdienā – Lieldienās komandai bija spēle pret “HS Kurbads”, kurā izcīnīta uzvara 7:2. Otrajā spēlē spēkiem mērojāmies ar komandu no Lietuvas un izcīnīts panākums ar rezultātu 5:2.🏒🏒🏒
Dienas trešajā spēlē pretinieks no Zviedrijas – “Tordon” gan bija meistarīgāks un piedzīvots zaudējums 0:7. Taču kopumā diena izdevusies, jo starp spēlēm neaizmirsām arī par Lieldienu zaķi un olu kaujām.👯🥚🥚🥚
Veiksmi komandai un līdzjutējiem rītdienas spēlēs! 🤜🏽🤛🏽
Foto: Māriņš Aiše

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close