Riga Hockey Cup 2022 U-13 grupai

15.aprīlī sākas Riga Hockey Cup 2022 U-13 grupai, kur dalību ņem tādas valstis kā Latvija, Lietuva, Igaunija, Zviedrija, Ukraina, Dānija un Vācija. Arī Brocēnu BJSS U-13 grupa startē turnīrā un šodien aizvadīja divas spēles. Pirmajā spēlē puiši piekāpās Zviedrijas komandai “Sweden hockey” ar rezultātu 0:6, taču izcīnīja uzvaru pret Daugavpils komandu ar 4:2. 👏🏼👏🏼🏒
Veiksmi un izdošanos rītdienas spēlēs pret Ukrainas un Jelgavas komandām.🏒🏒🏒
Foto: Mārtiņš Aiše

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close