Slidošana Brocēnu ledus hallē!

IEVĒRĪBAI!

Publisko slidošanu “zaļajā režīmā” drīkst apmeklēt personas, kurām ir sadarbspējīgs pārslimošanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir pārslimojusi Covid-19 infekciju, vai sadarbspējīgs vakcinācijas sertifikāts, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju. Publisko slidošanu drīkst  apmeklēt arī bērniem no 12 gadu vecuma, uzrādot negatīvu testa rezultātu, kas nav vecāks par 72 stundām. Savukārt bērni līdz 12 gadu vecumam drīkst apmeklēt kopā ar ģimenes locekli, kuram ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Telefona numurs: 23110473

Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Apmeklējot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat to izmantošanai. Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi vairāk ... Lasīt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close